Transport maszyn

Transport maszyn do i z krajów Unii Europejskiej. Przewozimy sprzęty i maszyny na terenie kraju i Unii Europejskiej. Posiadamy uprawianie, wiedzę i doświadczenie w przewozie nietypowych ładunków. Podejmujemy się zleceń jednorazowych oraz nawiązujemy stałą współpracę z inwestorami, firmami i osobami prywatnymi.

Oferujemy transport maszyn rolniczych, budowlanych i innego ciężkiego sprzętu. Powierzając nam swoje maszyny, masz pewność, że ich transport przebiegnie terminowo i bez komplikacji. p[osiadamy niezbędne uprawnienia, pozwalające nam na przewóz ładunku tego typu. Każdy z zatrudnianych przez nas pracowników posiada dużą wiedzę i wieloletnie doświadczanie w usługach transportowych.

Przewożąc Twój sprzęt, dbamy o jego odpowiednie zabezpieczenie przed warunkami panującymi na trasie. Wykonujemy sprawdzone od lat mocowania i zabezpieczamy newralgiczne miejsca, w celu zapobiegania uszkodzeniom. Na Twoje życzenie, zabezpieczamy cały ładunek, celem jego ochrony przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Każdy przewożony przez nas ładunek posiada odpowiednie ubezpieczenia na wypadek jego uszkodzenia z przyczyn od nas niezależnych.

Nasi pracownicy to ludzie z wieloletnim doświadczaniem, z dużą znajomością warunków panujących na drodze. Dlatego lepiej niż konkurencja potrafią przewidzieć sytuacje losowe, mogące opóźnić dostawę ładunku. Naszymi atutami jest znajomość zasad logistyki i proklienckie podejście.

Posiadamy zróżnicowany tabor, umożliwiający nam przewóz różnego typu sprzętów i ładunku. Optymalnie dobieramy transport pod rodzaj przewożonego urządzenia. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, otrzymujesz wysokiej jakości usługę, oszczędzasz czas i nerwy. Wysokiej jakości sprzęt i wykwalifikowana kadra to atuty, które pozwoliły nam na zdobycie wieloletniego zaufania naszych Klientów.

Podejmujemy się stałej i jednorazowej współpracy w zakresie transportu:

  • maszyn rolniczych
  • maszyn budowlanych
  • traktorów, siewników, rozrzutników
  • wózków widłowych
  • motocykli, quadów
  • pojazdów zabytkowych, cywilnych oraz wojskowych
  • łodzi motorowych
  • jachtów

Przewozimy podnośniki nożycowe, wzwyżki , walce, wozidła, koparko ładowarki, wiertnice. Każde wykonane przez nas zlecenie to terminowość i dbałość o potrzeby naszego Klienta.

Ceny uzależnione są od stopnia skomplikowania zlecenia, długości trasy i masy przewożonego ładunku. W celu zasięgnięcia informacji, skontaktuj się z nami.
Zapraszamy do zadawania pytań i współpracy.