Transport niskopodwoziowy – Gdańsk i UE

Transport niskopodwoziowy – co to jest

Transport niskopodwoziowy to forma przewożenia pojazdów i maszyn o dużych gabarytach, za pomocą wyspecjalizowanego sprzętu. Dzięki użyciu zaawansowanych technologicznie rozwiązań, możliwe jest załadownie na lawetę lub przyczepę nawet ciężkiego sprzętu do 35 ton.

Dzięki wykorzystaniu transportu niskopodwoziowego, możliwy jest przewóz ciężkiego sprzętu, którego załadowanie na lawetę innego typu, byłoby niemożliwe. Nasze lawety powiadają specjalne udogodnienia, dzięki którym nie tylko załadunek, jak i również transport i rozładunek są w 100% bezpieczne dla Twojego sprzętu i innych użytkowników ruchu.

Swoje usługi świadczymy dla firm i przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych na terenie kraju i Europy. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych tematyką transportu niskopodwoziowego i potrzebujących przewieźć swój sprzęt!

Co wyróżnia transport niskopodwoziowy

Pojazdy używane do obsługi transportu niskopodwoziowego, mają specjalnie obniżony pokład ładunkowy. Oznacza to, że znajduje się on poniżej wysokości kół. Dzięki temu, możliwe jest załadowanie pojazdów o dużej masie.

Nasz tabor posiada wiele udogodnień takich jak podnośniki czy wysuwane elementy, pozwalające nam na transport maszyn i pojazdów o dużych gabarytach, bez obawy o naruszenie zasad bezpieczeństwa i uszkodzenie mienia.

Nie ryzykuj – wybierz profesjonalistów

Podejmując się transportu Twojego sprzętu, bierzemy za niego pełną odpowiedzialność. Każdy przewożony przez nas ładunek jest odpowiednio zabezpieczony i ubezpieczony. Dzięki temu, nie ulega uszkodzeniu w czasie jazdy, a na wypadek zdarzeń losowych, otrzymujesz odpowiednią rekompensatę.

Nasi pracownicy to profesjonaliści w każdym calu. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na bezkolizyjne przewożenie ciężkiego sprzętu, będącego wyzwaniem dla firm transportowych.

W swojej pracy kierujemy się poszanowaniem potrzeb Klienta, dlatego nasze zlecenia realizujemy kompleksowo i w terminie. Uzyskasz od nas nie tylko fachową radę, dotyczącą optymalnego zabezpieczenie Twojej maszyny na czas podróży, jak i profesjonalny dobór pojazdu, potrzebnego do jego transportu.

Wieloletnie doświadczanie pozwala nam na dobre zaplanowanie trasy przewozu Twojego sprzętu. Przepisy ruchu drogowego jak i ograniczenia na drogach, nie pozwalają na przewóz ciężkiego ładunku na wszystkich drogach. Nasi kierowcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem na drogach, znający realia panujące w Polsce i Europie. Zaplanujemy dla Ciebie najszybszą i bezpieczną trasę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się krótkim terminem realizacji zlecenia.

Transport ładunków i sprzętów o dużym rozmiarze to odpowiedzialność nie tylko za powierzone mienie i jego wartość finansową, ale również bezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu. Dlatego nasi kierowcy posiadają dużą wiedzę, doświadczenie i odpowiednie uprawnienia do poruszania się pojazdami z tak dużym ładunkiem.

Nasz personel składa się z wyspecjalizowanych i odpowiedzialnych pracowników. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta i terminowe wykonanie zlecenia. Dlatego planując trasę, bierzemy pod uwagę wszystkie ewentualności. Dzięki temu, dostawa Twojego sprzętu odbywa się na czas, a Ty nie ponosisz dodatkowych kosztów, związanych z opóźnieniami. Rzetelność i uczciwość to cechy każdego naszego pracownika.

Transport niskopodwoziowy – bezpiecznie przewieziemy Twoje maszyny

Wiemy, że Twój sprzęt to ważne narzędzie pracy. Żeby zapewnić jego bezpieczny transport, posiadamy odpowiednie pojazdy, umożliwiające sprawne załadowanie Twoich maszyn rolniczych czy budowlanych. Dzięki temu skracamy czas naszej pracy i dbamy o bezpieczeństwo powierzonego mienia.

Wiemy też, że bez sprawnego sprzętu, nie jesteś w stanie pracować, dlatego przykładamy dużą wagę do jego odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Zapewniamy stabilne mocowania, dbamy również o kwestie ochrony przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Śnieg, deszcz czy grad mogłyby uszkodzić Twój sprzęt rolniczy, budowlany czy inny i narazić Twoją firmę na olbrzymie straty.

To nie z nami! Przy użyciu bezpiecznych i wytrzymałych materiałów, zabezpieczymy nie tylko newralgiczne miejsca, ale również całe maszyny. Po prostu, skontaktuj się z nami i powiedz nam, czego oczekujesz!

Obszar działania

Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Gdańska, jak i całej Polski i Europy. Przewozimy ładunki na i poza granicami kraju. Ceny transportu zależne są od dystansu, jaki sprzęt musi pokonać, jego rozmiaru i ciężaru i innych czynników. Chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne, które chcą przewieźć ładunek o nietypowej wielkości i szukają doświadczonej firmy, mającej doświadczenie w transporcie i wieloletnie zaufanie Klientów.

Transport łodzi

Oferujemy usługę transportu łodzi i innego sprzętu pływającego. Często jej przewożenie wydaje się bardziej skomplikowane niż transport pojazdów na kołach, dlatego do tego typu ładunku potrzebna jest precyzja i doświadczenie. Ważne jest odpowiednie zaplanowanie całej procedury załadunku, dzięki czemu połać nie zostanie uszkodzona.

Przeprowadzając załadunek Twojej łodzi, używamy bezpiecznego i sprawdzonego sprzętu, polecanego przez specjalistów i potwierdzonego własnym doświadczeniem.

W czasie transportu, wedle Twojego życzenia, zabezpieczamy łódź przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Stabilnie mocujemy go do naszego sprzętu i odpowiednio chronimy przed uszkodzeniami i otarciami, które mogłyby pojawić się na skutek oporu powietrza podczas jazdy.

Transportując Twoją łódź, poruszamy się zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami prawa. Doświadczenie w poruszaniu się pojazdami przeznaczonymi do przewożenia dużych ładunków, ułatwia nam zachowanie bezpieczeństwa. Każdy z naszych kierowców posiada niezbędne uprawnia, umożliwiające mu przewóz tego typu ładunków. Stawiamy na bezpieczeństwo, terminowość i pełne szacunku podejście do Klienta. Dlatego, kiedy chcesz, możesz się z nami skontaktować i uzyskać informację o postępie w realizacji zlecenia.

Twój sprzęt jest odpowiednio zabezpieczony i ubezpieczony. Bierzemy odpowiedzialność za powierzone mienie i zapewniamy jego terminowe dostarczenie pod wskazany adres.

Dokonując rozładunku, nie spieszymy się. Na każdym etapie realizacji zlecenia, staramy się zapewnić tak samo wysoki poziom naszych usług. Rozładunku dokonujemy z najwyższą precyzją, przekazując nieuszkodzony sprzęt w Twoje ręce, bądź wyznaczonej przez Ciebie osoby.

Jakie sprzęty przewozimy

Zajmujemy się transportem różnego rodzaju sprzętów o niestandardowym lub dużym rozmiarze i dużej wadze. Przewieziesz z nami:

  • sprzęt budowlany (koparki, alce, kruszarki i inne);
  • maszyny rolnicze (kombajny, ciągniki i inne)
  • motocykle, quady;
  • łodzie, motorówki, yachty.

Nie wiesz, czy przewieziemy również Twój sprzęt? Zadzwoń do nas i dowiedz się! Numer 728-159-565 jest zawsze do Twojej dyspozycji.